Fashion, Recipes, News and Gossip

1D

7. listopadu 2012 v 15:48
Páni, tenhle článek je pro mě opravdu velká výzva. Doufám, že se vám bude líbit. Jen čtěte dál.

One Direction

No co o nich. Naše názory na ně jsou rozdílné. Někteří je milujeme, někteří zas nenávidíme. One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina, kterou tvoří Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. tady je pár slov o každém z nich.

Niall James Horan

Niall je druhý nejmladší člen této populární skupiny. Niall jako jediný z kapely pochází z Irska. Má blond rovné vlasy a hluboké modré oči. Jedním slovem je prostě neodolatelný. Která by ho nechtěla?! A co zpěv? no řekněme, že má vcelku hezký hlas ale na solové dráze by asi neuspěl. Zpívání ve skupině mu prostě sedí víc.

Zayn Javadd Malik

Ano uhodli jste, Zayn je Pakistánec. Ale jen na půl. Zayn je muslim, ale přesto ho zdobí 4 tetování, na hrudi má arabsky napsané jméno svého dědečka a na ruce znamení rovnováhy. Před vstupem do skupiny chtěl být, stejně jako Louis, učitelem. Jeho stylově je podobný Bruno Marsovi. Zpěv: dle mého názoru je Zayn nejlepším zpěvákem 1D. Svým hlasem připomín Ne-Yo.

Harry Edward Styles

Máme tu nejmladšího člena naší báječné skupiny. Jako dítě už miloval zpěv a jedním z největších vlivů na něj působil Elvis Presley. Ačkoli působí chlapecky má skvělý mužský hlas. Díky joho nevinné tvářičce je miláčkem skoro všech. Jeho andělské kudrlinky jsou skoro stejně tak svůdné jako jeho čokoládově hnědé oči.

Liam James Payn

Liam je prostřední člen této skupiny. Do čtyř let jeho věku mu doktoři zkoumali ledviny, a zjistili, že jedna z nich je zjizvená a nefunkční. Už jako dítě dostával 32 injekcí ráno i večer a to jen proto, aby byl schopný překonat bolest. Ve svých dvanácti letech se rozhodl absolvovat hodiny boxu, protože se chtěl umět bránit před šikanou, které byl vystavován. Mezi své největší vlivy řadí Justina Timberlaka. Liam měl podle šeho dost drsný život a jde nám všem příkladem. Nikdy to nevzdal a to se mu vyplatilo...

Louis William Tomlinson

Louis je nejstarším členem skupiny 1D. Mohl dostat roli Dannyho Zuka, ale nakonec se ním jen inspiroval (postava v muzikálu ze Střední) a přihlásil se do X-Factoru. Louis říká, že Robbie Williams je jeho největší idol. Neukamenujte mě, ale Louis působí trochu jako gay. Jinak, no gaye mám ráda...


Tak co, na to že je nemám ráda to není tak hrozný?! Napište, upřímě, co si o tom myslíte. Snad bych se do příště zlepšila.

Vaše Jess :* ( členka L.A.S. - IN)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | 7. listopadu 2012 v 19:18 | Reagovat

Nejvíc se mi líbí Liam, ale Niall taky ujde. Zayne se mi vůbec nelíbí a už vůbec mi nepřipomíná Bruno Marse. Ale jinak se mi 1D líbí. SUPER ČLÁNEK

2 L.A.S. L.A.S. | 8. listopadu 2012 v 6:49 | Reagovat

Vážně? Zayna mám nejradši a obdivuju Liama, kolik toho dokázal...
Jess

3 Iva a Anička Iva a Anička | 8. listopadu 2012 v 16:37 | Reagovat

Jsem ráda, že jste nám splnily naše přání. Tohle je supr článek.
fakt díky

4 Iva a Anička Iva a Anička | 8. listopadu 2012 v 16:42 | Reagovat

Hlavně ty ANDĚLSKÝ KUDRLINKY

5 L.A.S. L.A.S. | 8. listopadu 2012 v 17:11 | Reagovat

díky holky :D

6 Treliara Treliara | 11. listopadu 2012 v 17:27 | Reagovat

LMFAO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama