Fashion, Recipes, News and Gossip

Melounománie - look

9. února 2013 v 17:22 | Katty*** |  Make-up

Poslední dobou, hlavně ted' v zimě, mám často chut' na št'avnatý meloun. Miluju melounovou zmrzlinu, ledovou tříšt', melounové koktejly či jen tak si okusovat trojúhelníčky této zářivě barevné pochoutky. Bohužel jsem ještě nikdy neviděla melouny v supermarketu v zimě, takže mé skvělé představy o ,, Melounovém ráji'' jsou bohužel zaskleny, řekla bych. Nebo jste viděli sladké melouny ted' někde v obchodě? Tak mi napiště :D.
Ted' v zimě, kde, všichni si to přiznejme, většina z nás chodí v myších barvách, šedá, čokoládová, černá, bíla, to chce něco co nás opravdu rozzáří. A jelikož já miluju melouny, tohle sladké ovocíčko jednoduše dáme na nehty a oči.


Nehty - jedna z částí těla, kterým výstřednost často a ráda dopřávám, a jelikož ruce nám jsou vidět poměrně často zařivé melounky na nehtech opravdu vyniknou. Tento tutoriál jsme natočila už dříve. Opět v něm dominuje zelená kúra a červená dužina --> klasika


Oči- řekla bych, že většina z nás by asi nešla do školy s melounama na očích, ale tenhle look je skvělý na nudu, takže pokud se nudíte, popadněte šminky a hurá na to. Je to namalováno klasicky, zelená linky u řas, lososový stín na celém pohyblivém víčku a tekutýma linkama pecky. Toto líčení mě opravdu bavilo.


A když má tu svoji melonovou ,, úchylku vlezu si do vany s neskutečeně úžasným sprcháčem aroma ritual od dermacolu, který jsem do stala od L.A.S. holek k narozeninám. Viděla jsem, že už mají i tělová mléka.

tak snad jsem Vás trochu naladila na melounovou vlnu :*

pa Katty ***
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama