Fashion, Recipes, News and Gossip

Červen 2013

Report outfit

28. června 2013 v 16:33 | Katty :* |  Moda a Styl
Vysvědčení, skvělá příležitost obléct si skvělý zářivý outfit. I já tento den miluju. Dneska nebylo zase tak škaredé počasí, takže sem se odvážila vzít jenom šaty, silonky a baleríny. Já tyhle šaty miluju, jsou jednoduchá a zároven si jich všimne úplně každý. Boty jsou úplně stejně nápadné. Outfit jsem nijak moc nedoladovala doplnky, pouze hodinky, taška přes rameno, trochu řasenka a volně spadající lokny na ramena.

Boty- neznámá značky, nějaké nákupní středisko
Šaty- HM


Nyní budeme přidávat takovýto typ článků, protože tohle dělají pravé modní blogerky.
Těšte se na další outfity.

Pa Katty :*

New trend

19. června 2013 v 14:37 | Jess |  Moda a Styl
Celý svět ovládl tento trend. Dříve by se mu asi všechny módní blogerky vysmály, ale teď je důležitou součástí jejich outfitů. A o čem to vůbec mluvím? O teniskách ke každému outfitu. Já jsem už také nemohla odolat a dnes jsem si ke svým oblíbeným květovaným šatům vzala černé ''pumy'' a musím uznat že to vypadalo fakt dobře. Myslím, že to není úplně špatný nápad, ale vše musíte dokonale sladit:
A co si o tomto trendu myslíte vy?

Moje první bubble tea!

13. června 2013 v 20:58 | Katty :* |  Recepty
Ahoj všichni!
Tak je tu zase po dlouhé době nějaký článek, dlouho jsme přemýšlely na jaký blog teda budeme psát a otázka ještě pořád nění vyřešena tak píšu sem (už je to tady takový známější :DD).
Ted' je ve škole fakt frmol každej den písemka a různé akce takže na psaní článků fakt moc času nezbývá :). Jinak ted jste se i na ASK.FM ptali po článcích tak je to tady :)).

Asi před dvěma měsíci jsem sem psala článek o bubble tea (které sem v té době ještě neochutnala) a asi za měsíc se mi to splnilo. Táta mi ho přivezl s Prahy. Byla sem naprosto nadšená (měla jsem meloun s mango kuličkama) Od značky TAPI TEA.
Ted' už sem ochutnala asi 4 nebo 5 dalších a fakt bubble tea nikdy neomrzí...
Ale aby tenhle článek nebyl jenom o tom jak sem ochutnala bubble tea, napadlo mě srovnat asi dvě největší 'firmy' v Čr s Bubble tea.
Čaje sem ochutnala od BUBBLEOLOGY a od TAPI TEA.

BUBBLEOLOGY


Tyhle čaje sou vážně božské! Nejenom, že si můžete smíchat dvě příchutě čaje ale také si můžete přidávat libovolné množství želé a kuliček. Můžete si vybrat z dvou velikostí (malý,velký). Stojí něco okolo 70 Kč což mi n abubbletea přijde docela dobrá cena :). Jinak jsem od nich měla Zelené jablko + bílá broskev a liči kuličky. Fakt doporučuju. Celkově mě přijde že tyhle bubbletea jsou opravdu výborné chutnají mi opravdu nejvíc jsou dobře namíchané a mají výbornou chut kuliček :D. Jinak tahle firma je opravdu světova :D.

Určitě se na ně koukněte i na facebook pravidelně přidávají fotky :)TAPI TEA


Čaje jsou také výborné. Výběr ze dvou velikostí. Také stojí něco okolo 70 kč a můžete si přidávat dávky kuliček nebo želé. Měla jsem do nich - meloun+mango kuličky, Hrozno+liči kuličky, Mango + jahodový kuličky :) také jsem ochutnala fresh zelený čaj bez příchutě. Celkově musím říct že jsou čaje dobré ale prostě mi nepřijcou tak perfektní jako BUBBLEOLOGy kuličky nejsou tak sladké a celkově jsou tak divně namíchané :) určitě ale ochutnejte myslím, že to za to stojí :)
I oni na facebooku pravdidelně přidávájí fotky :)Takže to bylo takové malé shrnutí těhle bubble firem :D určitě nechci nikoho kritizovat a říkat, že si od tapi tea už nic nekoupím naopak jenom taková zhodnocení a názor na ně.Třeba někteří ještě tuhle pochoutku nikdy neochutnali tak snad vám alespon trochu pomůžu ve vybírání :). Osobně preferuju BUBBLEOLOGy ale tak každý má svoje chut'ě :D. Tak co jaká je vaše oblíbená přichut' bubble tea ovocný nebo mléčný? želé nebo kuličky?


Piště do komentů :)!

Pá vaše katty :* :'3